Nowe mieszkania Białystok

Atrakcyjne nowe mieszkania Białystok

Nowe mieszkania Białystok dostępne w naszej ofercie

Rozwój na białostockim rynku mieszkaniowym wciąż ma tendencję zwyżkową. Mimo zakończenia rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” i końca dopłat, deweloperzy nieustannie inwestuje w budowę nowych lokali mieszkaniowych. Powstają one nie tylko na obrzeżach Białegostoku, ale także bardzo blisko centrum, choć te lokale mają zdecydowanie wyższą cenę ze względu na wysokie ceny gruntów.

Nowe mieszkania Białystok- Deweloper Białystok - Sprzedaż mieszkań

Nowe mieszkania Białystok w zasięgu Twoich możliwości

Kupujący nowe mieszkania biorą pod uwagę zarówno cenę mieszkań jak też ich lokalizację. Jako że jest to decyzja przyszłościowa nie powinna być podejmowana pochopnie.
W naszej ofercie znajdą Państwo lokale mieszkaniowe w budownictwie wielorodzinnym w znakomitej lokalizacji Białegostoku: z doskonałą komunikacją, infrastrukturą (sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje itp.). Zarówno ceniący kameralne położenia i spokój, jak też wszyscy, którym nie jest obcy miejski gwar znajdą w śród naszych propozycji mieszkanie na miarę swoich potrzeb.
Nowe mieszkania – Białystok – w naszej ofercie: różne metraże, od kawalerki dla singli, aż po duże mieszkania dla rodzin z dziećmi. Wszystkie lokale posiadają duże balkony bądź tarasy, garaże lub miejsca parkingowe i inne udogodnienia.